Kalite anlayisi ile aritma sektörü içindeki sorumluluk bilinciyle isini konu edinen Bms Bati Makina Kalip Sanayi Ticaret A.Ş. 1979'da Ege'nin incisi Izmir'de kurulmustur.

Şirketimiz kuruldugu günden bugüne kadar kendi içerisinde yönetim degisiklikleri ne ugramistir çünkü insanlarr\nnöbet devri geldigi zaman yerini bir baskasina birakirlar onun için insanlar gelip geçicidir kurumlar daimi kalicidir. Sirketimiz arastirma ve gelistirme ye verdigi önem üretimin her asamasinda seçicilik ve çagin gerekleri dogrultusunda her geçen gün artan teknoloji yatirimlariyla firmamiz müsterilerimizin ihtiyaçlarini eksiksiz cevap verebilmek amaciyla genis ürün yelpazesi ne ekledigi yeni ürünlerle sektöründe daime lider olmayi hedeflemektedir.

Türkiye genelinde tüm illere satis yaptigi gibi yurt disina ihracat yapmaktadir ayrica Türkiye'nin bir çok ilinde satis temsilcilikleri ve bayilik sistemi ile siz degerli müsterimize daha yakindan hizmet verebilmekteyiz kalite yönetimi ne organizasyon kültürü olarak benimsemis olan firmamiz gelecekte de sektördeki lider marka olarak müsterilerine her zaman daha kaliteli ürün ve hizmet sunmayi hedeflemektedir.

Kurumsal Amacimiz

Hizmet kalitesini kesintiye ugratmadan, en az kaynakla, en kisa zamanda en az maliyetle, ve hatasiz bir sekilde hizmet üretimi gerçeklestirmek ve müsteri memnuniyeti istek ve ihtiyaçlarini karsilamaktir.

Misyonumuz

Müsteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi sekilde anlayarak onlari en dogru kanaldan ve en uygun çözüm ve deger önerilerine sunan yaygin bayi agini ile alternatif dagitim kanallari genis ürün ve hizmet yelpazesini toplumun her kesimine en hizli ve en etkin sekilde ulastiran etik degerlerini ve sosyal sorumlulugunun bilincinde olarak dünya standartlarinda sürdürülebilir kârlilik ve verimlilik faaliyet gösteren müsteri memnuniyeti her seyden üstün tutan bir kurumsal firma olmak.
Sağlikli bir toplum olusturmak amaciyla ilkelerinden ödün vermeden çalisanlarimiz ve müsterilerimizin güvenini en planda tutarak gelismis teknoloji ile donatilmis tesislerimizin ve uzman kadrolarimizla kaliteli saglikli hizmet sunmaktadir.

Vizyonumuz

Türkiye' nin her yerinde yaygin güvenilir ve ayni kalitede hizmet sunan herkesin ve her kesimin bayisi olan müsteri ve insan sagligini en degerli üstün olarak kabul eden köklü geçmisine yakisir sekilde sürekli olarak hak ve deger yaratan rakiplerinin örnek aldigi her asamada bir kurumsal firmanin daha fazlasini vaat eden evrensel saygin ve piyasadaki kaliteli ürünleri ile yüksek lider konumundaki yerini korumak. Toplumumuzun yasam kalitesini arttirmak amaciyla modern teknolojileri kullanarak gida tüzügünün uygun saglikli ürünler sunan öncü rol üstlenen gelecege isik tutan bir firma olmak.